See Saturday’s full schedule


Dodô Circuit (Barra-Ondina)

  • HAPPY (infant) – 10:00h
  • MY LOVE IS BACK SOON – 2:30 pm
  • TRIO DANIEL VIEIRA – 2:45 pm
  • TRIO THIAGO AQUINIO – 3:00 pm
  • PSYRIC TRIO – 3:15 pm
  • TRIO PARANGOLÉ – 3:30 pm
  • OWL (WITH IVETE SANGALO)– 3:45 pm
  • VUMBORA (WITH BELL MARQUES)– 4:15 pm
  • NANA (WITH LÉO SANTANA)– 4:45 pm
  • TIMBALADA (WITH TOMATO) – 5:15 pm
  • FISSURE (CHILDREN OF JORGE AND DH8) – 5:45 pm
  • POPCORN ALOK- 6:15 pm
  • TRIO MAJOR LAZER ATTOXXA- 6:30 pm
  • THE VALLEY (WITH ALINNE ROSA)- 6:45 pm
  • TRIO DANIELA MERCURY- 7:15 pm
  • VOA VOA (SAMBA PATROL)- 7:30 pm
  • SIRI WITH TODI (ATILA LIMA)- 7:45 pm
  • TRIO LINCOLN – 20:00h
  • TRIO HIAGO DANADINHO- 20:15h
  • TRIO TAYRONE- 8:30 pm
  • TRIO MAGARY LORD – 8:45 pm
  • ARE YOU LAUGHING THAT (NO STRINGS)- 9:15 pm
  • ENVIRONMENTAL AND ECOSYSTEM- 21:30h
  • PAGODART – 9:45 pm

Circuit Osmar

*From 10 am

  • EVERY BOY IS A KING – 10:15 am
  • LITTLE PRINCE OF AIRA- 10:45 am
  • IBEJI – 11:15 am
  • RATHAPLAN- 11:45 am
  • ZUM ZUM MEL (children)- 12:15h
  • HEALTH BLOCK – 12:45 pm
  • DIDÁ- 13:45h

*From 1:30 pm

  • TRIO THE POET – 2:15 pm
  • TRIO TARGINO GODIM- 2:30 pm
  • TRIO FORRÓ ELÉTRICO- 2:45 pm
  • CANELIGHT- 3:00 pm
  • AS MUQUIRANAS (WITH PAGODART)- 3:30 pm
  • FULL BALL- 4 pm
  • TRIO FILHOS DA BAHIA- 4:30 pm
  • BABY LÉGUAS/UNIVERSITY- 4:45 pm
  • AS KUVITEIRAS (WITH THE FURY)- 17:00h
  • LEAVE ME AT WILL- 5:30 pm
  • TRIO ARMANDINHO, DODO AND OSMAR- 6:00 pm
  • FAVELÊ/QUABALES SPECIAL PROJECT- 6:15 pm
  • VEM SAMBAR (JULIO SERENO / DAVID (EX REVELAÇÃO) / SWINGUE DO FORA DA MIDIA)- 6:30 pm
  • THAT’S THE ONE I’M GOING TO- 7:00 pm
  • TRIO EDU CASA NOVA- 7:15 pm
  • POPCORN BY TODES (ELECTRIC FREVANCE WITH PARTICIPATION BY LÉO KRET, A NINFETA, CHOCOLATE BATIDÃO) – 7:30 pm
  • BLOCK OF CAJÁ (THE MAESTRO) – 7:45 pm
  • MALÊ DEBALÊ- 20:00h
  • MUZENZA- 8:30 pm
  • BANKOMA – 21:00h
  • JAKÈ- 21:30h
  • AFFINITY (WITH OUR RHYTHM) – 22:00h
  • TRIO COMCAR – 23:00h
  • ILÊ AIYÊ – 11:15 pm

Potato Circuit (Pelourinho)

  • WOMEN IN THE FOLIA-
  • BLOCK AXÉ DUM DUM-
  • CURUZU CITY-
  • BLOCK REGGAE DA PAZ-
  • BLOCK GINGA AND REMANDIOLA-
  • ACARÁ- 17:00h
  • AFOXÉ ILÊ OYÁ – 17:15h
  • BLACK MIND ALERT- 5:30 pm
  • HOSE BLOCK- 17:45h
  • ICE HEAD- 18:00h
  • CHABIS’C- 6:15 pm
  • DANA-DANA- 18:45h
  • BLACK DIAMOND- 7:15 pm
  • ILÊ OYA – 7:45 pm
  • KAYALA DA BAHIA- 20:00h
  • KIZUMBA- 20:15h
  • KORIN NAGO – 8:30 pm
  • LAROYÊ ARRIBA- 20:45h
  • RODOPIÔ- 21:15h
  • SO SAMBA DE RODA- 21:30h
  • SWING DO PELO- 21:45h
  • TOMALIRA- 22:00h

Leave a Comment

I want to Sell this domain contact at [email protected]